Pozdravljena, mladina!
Če te zanima najsodobnejša tehnologija , si prišel_la na pravi naslov. Dobro se zavedamo, da manjka priložnosti za praktično delo s sodobno tehnološko opremo in programi, zato v soustvarjanju z Javnim zavodom Mladi zmaji za mlade med 14. in 19. letom (starostna omejitev ni stroga) organiziramo 3 delavnice in 1 dogodek.
Vse aktivnosti so brezplačne, a se je nanje obvezno prijaviti na naslednji povezavi (prijaviš se na vsako aktivnost posebej): 404.si/mladina
V torek, 19. 9. 2023 od 15h do 17h v prostorih ČMC Zalog, Mladi zmaji 3D-modeliranje: Prideš, če te zanima kako računalniško oblikovati predmet, ki ga lahko potem natisneš na 3D-tiskalniku.
V četrtek, 21. 9. 2023 od 15h do 17h v prostorih ČMC Zalog, Mladi zmaji 3D-tisk: Prideš, če te zanima kako računalniško oblikovan predmet spraviti v resnični svet.
V sredo, 4. 10. 2023 od 15h do 17h v prostorih ČMC Zalog, Mladi zmaji Vektorska grafika: Prideš, če te zanima kako ustvarjati digitalne grafike.
V soboto, 7. 10. od 15h do 19h na dvorišču in v delavnicah Zavoda 404. V primeru slabega vremena bodo vse aktivnosti z dvorišča prestavljene v notranje prostore Zavoda 404 Show&tell dogodek: Prideš, če te zanima maker community; želiš spoznati dijake_inje, ki delajo na zahtevnejših inženirskih projektih in njihove projekte; želiš doživet inženirsko, delavniško vzdušje; se spoznati s CNC laserskim rezalnikom; želiš probat spajkat; si ogledati različna obdelovalna orodja in stroje ter še veliko več. Prigrizki in pijača zagotovljeni
Prideš lahko na vse aktivnosti ali pa samo na izbrane. Obvezno pa se moraš na vsako izmed njih tudi prijaviti. V kolikor odpoved udeležbe ne bo najavljena vsaj 1 dan pred delavnico/dogodkom na pisarna@404.si, bomo obračunali 20,00 EUR administrativnih stroškov.
Dobrodošli_e ste tako popolni_e začetniki_ice, kot tudi tisti mladi z več izkušnjami na področju STEAM-a (Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics)
Mesta so omejena, zato pohiti s prijavo!
Prijaviš se na vsako aktivnost posebej: 404.si/mladina
FB dogodek